Ogłoszenia

Ogłoszenia 2021-10-19T20:49:32+02:0019.10.2021
Uwaga!
Od 19 października 2021 roku wchodzi w życie nowelizacja zarządzenia Prezesa NFZ, które wydłuża okres, w jakim pacjenci mogą skorzystać
z rehabilitacji pocovidewej o kolejne 6 miesięcy
.
W rezultacie pacjenci rozpoczną program rehabilitacji pocovidowej nawet do 12 miesięcy od zakończenia leczenia z powodu COVID-19.
Zmiany dotyczą wszystkich rodzajów rehabilitacji pocovidowej, w tym stacjonarnej.
Więcej informacji31.08.2021
W związku z  niesłabnącym zainteresowaniem  PAKIETEM DIETETYCZNO-REHABILITACYJNYM, wyznaczamy kolejne dwa dodatkowe terminy turnusów.

Przypominamy, że pakiet skierowany jest do osób sprawnych, ważących poniżej 150 kg, chcących poprawić stan swojego zdrowia oraz wygląd zewnętrzny bez uciążliwego liczenia kalorii.
Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na stronę:
Pakiet dietetyczno-rehabilitacyjny14.08.2021
Informujemy, że niezależnie od terminów Pakietu duchowo-psychologiczno-rehabilitacyjnego, opieką duchowo-psychologiczną obejmiemy wszystkie osoby potrzebujące wsparcia.
Osobom pragnącym nawiązania bardziej świadomego kontaktu z własnymi uczuciami i ciałem, przyjrzenia się przeżywanym stresom i sytuacjom kryzysowym pomożemy w uzyskaniu równowagi duchowej i psychosomatycznej poprzez modlitwę, relaksację, rehabilitację, gimnastykę.
Zainteresowanych duchowym aspektem rehabilitacji prosimy o przekazanie informacji w dniu rezerwacji turnusów.19.07.2021
Miło nam poinformować że w NZOZ PROMIEŃ w Mariówce otwarta została Poradnia Psychologiczna dla Dzieci, działająca w ramach
Ośrodków Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży.
Pacjenci będą mogli skorzystać z pomocy psychologa, psychoterapeuty oraz terapeuty środowiskowego w ramach Narodowego Funduszu
Zdrowia.
Konsultacje, poradnictwo psychologiczne i psychoterapeutyczne obejmuje dzieci do 18 roku życia, ich opiekunów oraz inne osoby ściśle związane
ze środowiskiem dziecka.
Więcej informacji04.05.2021
Od dziś w NZOZ PROMIEŃ wszedł w życie Pakiet pocovidowy.
Dla Pacjentów, którzy chorowali na Covid-19 przygotowaliśmy kompleksową rehabilitację.
Dołożymy wszelkich starań, by jej efektem była jak największa poprawa wydolności oddechowej, wysiłkowej i krążeniowej. Zapewniamy opiekę medyczną oraz wsparcie psychologiczne.
Naszym celem jest pomoc Pacjentom po Covid-19 w powrocie do pełnej sprawności fizycznej i psychicznej.
Sprawdź szczegóły


26.04.2021
Z przyjemnością informujemy, że w kwietniu rozszerzyliśmy ofertę o dwie pozycje: z zakresu konsultacji – konsultację z trenerem personalnym oraz badanie – Videografię 2D.
Konsultacja z trenerem personalnym umożliwia dobranie odpowiedniego treningu i diety, prowadzących do uzyskania wymarzonej sylwetki. Koszt konsultacji – 50 zł.
Poznaj szczegóły
Videografia 2D to badanie pozwalające na przeanalizowanie i ocenę całej postawy ciała pacjenta z każdej perspektywy oraz na szybkie i dokładne rozpoznanie istniejącej wady postawy, pomocne w planowaniu terapii oraz ocenie procesu rehabilitacji. Koszt badania – 50 zł.
Poznaj szczegółyWażna informacja dla opiekunów towarzyszących osobom niesamodzielnym:
Od 01 maja wzrosły opłaty za pobyt opiekuna osoby niepełnosprawnej.
Tygodniowy koszt pobytu opiekuna na terenie NZOZ PROMIEŃ w pokoju dwuosobowym obecnie wynosi 550 zł. i obejmuje: zakwaterowanie, całodobowe wyżywienie oraz 2 zabiegi dziennie.
Powyższe zmiany nie dotyczą osób, które dokonały rezerwacji przed dniem 15 kwietnia 2021 r.
Aktualne ceny


Z przykrością informujemy, że od dnia 01 maja 2021 roku wzrósł koszt opieki, jaką otaczamy pacjentów częściowo i całkowicie niesamodzielnych.
Spowodowane jest to zwiększającą się ilością zgłaszających się osób, które potrzebują pomocy w wykonywaniu codziennych czynności, a co za tym idzie – wyższymi nakładami finansowymi z naszej strony, by zapewnić im jak najlepsze warunki bytowania.
Od 01 maja cena za opiekę sprawowaną przez pracowników NZOZ PROMIEŃ wzrosła o 100 zł za każdy tydzień, w przeciągu którego pacjent pozostawać będzie pod naszym nadzorem.
Powyższe zmiany nie dotyczą osób, które dokonały rezerwacji przed dniem 15 kwietnia 2021 r.
Mimo zmian w cenach – serdecznie zapraszamy.
Aktualne ceny


x
Potrzebujesz więcej inforamcji?
Oddzwonimy do Ciebie!


Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonym w niniejszym formularzu w celach marketingowych przez administratora danych - NZOZ Promień zgodnie z treścią ustawy o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997r. nr 133, poz. 883). Dane podałam(em) dobrowolnie.

[recaptcha]