Ogłoszenia

Ogłoszenia 2021-05-10T20:59:04+02:00


10.05.2021
W związku z rozporządzeniem rady Ministrów z dnia 06 maja 2021 roku, mówiącym:
„Do dnia 5 czerwca 2021 r. ustanawia się czasowe zaprzestanie wykonywania działalności polegającej na organizowaniu turnusu rehabilitacyjnego, o którym mowa w art. 10c ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych (Dz. U. z 2021 r. poz. 573)”.
informujemy, że przewidziany na 16 maja 2021 r. turnus rehabilitacyjny z dofinansowaniem ze środków PFRON nie odbędzie się.
Pacjentom zapisanym na w/w termin zaproponujemy późniejszy przyjazd.
Za utrudnienia, nie wynikające z naszej winy, serdecznie przepraszamy.04.05.2021
Od dziś w NZOZ PROMIEŃ wszedł w życie Pakiet pocovidowy.
Dla Pacjentów, którzy chorowali na Covid-19 przygotowaliśmy kompleksową rehabilitację.
Dołożymy wszelkich starań, by jej efektem była jak największa poprawa wydolności oddechowej, wysiłkowej i krążeniowej. Zapewniamy opiekę medyczną oraz wsparcie psychologiczne.
Naszym celem jest pomoc Pacjentom po Covid-19 w powrocie do pełnej sprawności fizycznej i psychicznej.
Sprawdź szczegóły


26.04.2021
Z przyjemnością informujemy, że w kwietniu rozszerzyliśmy ofertę o dwie pozycje: z zakresu konsultacji – konsultację z trenerem personalnym oraz badanie – Videografię 2D.
Konsultacja z trenerem personalnym umożliwia dobranie odpowiedniego treningu i diety, prowadzących do uzyskania wymarzonej sylwetki. Koszt konsultacji – 50 zł.
Poznaj szczegóły
Videografia 2D to badanie pozwalające na przeanalizowanie i ocenę całej postawy ciała pacjenta z każdej perspektywy oraz na szybkie i dokładne rozpoznanie istniejącej wady postawy, pomocne w planowaniu terapii oraz ocenie procesu rehabilitacji. Koszt badania – 50 zł.
Poznaj szczegółyWażna informacja dla opiekunów towarzyszących osobom niesamodzielnym:
Od 01 maja wzrosły opłaty za pobyt opiekuna osoby niepełnosprawnej.
Tygodniowy koszt pobytu opiekuna na terenie NZOZ PROMIEŃ w pokoju dwuosobowym obecnie wynosi 550 zł. i obejmuje: zakwaterowanie, całodobowe wyżywienie oraz 2 zabiegi dziennie.
Powyższe zmiany nie dotyczą osób, które dokonały rezerwacji przed dniem 15 kwietnia 2021 r.
Aktualne ceny


Z przykrością informujemy, że od dnia 01 maja 2021 roku wzrósł koszt opieki, jaką otaczamy pacjentów częściowo i całkowicie niesamodzielnych.
Spowodowane jest to zwiększającą się ilością zgłaszających się osób, które potrzebują pomocy w wykonywaniu codziennych czynności, a co za tym idzie – wyższymi nakładami finansowymi z naszej strony, by zapewnić im jak najlepsze warunki bytowania.
Od 01 maja cena za opiekę sprawowaną przez pracowników NZOZ PROMIEŃ wzrosła o 100 zł za każdy tydzień, w przeciągu którego pacjent pozostawać będzie pod naszym nadzorem.
Powyższe zmiany nie dotyczą osób, które dokonały rezerwacji przed dniem 15 kwietnia 2021 r.
Mimo zmian w cenach – serdecznie zapraszamy.
Aktualne cenyWychodząc naprzeciw oczekiwaniom Pacjentów, po rocznej przerwie, wznawiamy przyjęcia na Turnusy Rehabilitacyjne z dofinansowaniem ze środków PFRON.
Zapraszamy osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności, samodzielne oraz niesamodzielne z opiekunami, którym przyznano dofinansowanie do turnusu rehabilitacyjnego.
Do Państwa dyspozycji oddajemy pokoje jedno- i dwuosobowe wyposażone w telewizor i węzeł sanitarny. Zapewniamy warunki i atmosferę sprzyjającą poprawie zdrowia fizycznego oraz psychicznego.
Więcej informacji


x
Potrzebujesz więcej inforamcji?
Oddzwonimy do Ciebie!


Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonym w niniejszym formularzu w celach marketingowych przez administratora danych - NZOZ Promień zgodnie z treścią ustawy o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997r. nr 133, poz. 883). Dane podałam(em) dobrowolnie.

[recaptcha]