Ogłoszenia

Ogłoszenia 2022-04-06T22:01:47+02:00
06.04.2022
Zgodnie z komunikatem Narodowego Funduszu Zdrowia z dn. 04 kwietnia 2022 roku, realizacja świadczeń rehabilitacyjnych pacjentów po przebytej chorobie Covid-19 zakończona zostaje w dniu 30 czerwca 2022 roku.
Pacjenci, posiadający skierowania na rehabilitację pocovidową w trybie stacjonarnym, oddziale dziennym oraz w warunkach ambulatoryjnych wystawione przed dniem 04 kwietnia 2022 roku, proszeni są o jak najszybszy kontakt w celu zrealizowania świadczenia przed upływem wyznaczonego zarządzeniem okresu.
Treść komunikatu tutaj.04.04.2022
W NZOZ PROMIEŃ w Mariówce świadczone są usługi medyczne w języku ukraińskim i rosyjskim w zakresie naszej działalności.
Po pomoc mogą się zgłaszać też Polacy dla swoich gości i znajomych z Ukrainy.
Rejestracja w języku polskim odbywa się osobiście lub telefonicznie (48-675-01-37) od poniedziałku do piątku w godzinach 07.00-17.00 lub mailowo (sekretariat@mariowka.net ).
Rejestracja w języku ukraińskim odbywa się telefonicznie (tel 600-991-986) w poniedziałki i czwartki w godzinach 15.00-17.00, we wtorki, środy i piątki w godz. 9.00-11.00.
W udzielaniu świadczeń medycznych obowiązują zasady określone przez NFZ.
Dokładne informacje znajdują się na stronie internetowej NFZ.
В NZOZ PROMIEŃ в Марьёвке предоставляются медицинские услуги на украинском и русском языках в сфере нашей деятельности.
Также Поляки могут обратиться за помощью для своих гостей и друзей из Украины.
Регистрация на польском языке осуществляется лично или по телефону (48-675-01-37) с понедельника по пятницу с 7:00 до 17:00 или по электронной почте (sekretariat@mariowka.net).
Регистрация на украинском языке осуществляется по телефону (тел. 600-991-986) по понедельникам и четвергам с 15:00 до 17:00 часов, по вторникам, средам и пятницам с 9:00 до 11:00 часов.
При предоставлении медицинских услуг применяются правила, установленные NFZ (Национальный Фонд Здоровья).
Детальная информация находится на веб-сайте NFZ.
У NZOZ PROMIEŃ в Маріївці надаються медичні послуги українською та російською мовами у сфері нашої діяльності.
Також Поляки можуть звернутися за допомогою для своїх гостей і друзів з України.
Реєстрація польською мовою здійснюється особисто або за телефоном (48-675-01-37) з понеділка по п’ятницю з 7:00 до 17:00 або електронною поштою (sekretariat@mariowka.net ).
Реєстрація українською мовою здійснюється за телефоном (тел. 600-991-986) щопонеділка і щочетверга з 15:00 до 17:00, щовівторка, щосереди і щоп’ятниці з 9:00 до 11:00.
При наданні медичних послуг застосовуються правила, встановлені NFZ (Національний Фонд Здоров’я).
Детальна інформація знаходиться на веб-сайті NFZ.02.04.2022
Z przykrością informujemy, że o
d 01 kwietnia 2022 roku w NZOZ Promień w życie weszły nowe, wyższe ceny turnusów rehabilitacyjnych. 
Decyzja o ich podwyższeniu spowodowana została znacznym wzrostem cen rynkowych, jaki nastąpił z początkiem br. Pozostając przy poprzednich kosztach, nie bylibyśmy w stanie utrzymać naszego ośrodka, a tym samym zapewnić pacjentom dotychczasowego standardu bytowania oraz opieki.
Zmiany cen dotyczą wszystkich rodzajów oferowanych pakietów rehabilitacyjnych.
Licząc na Państwa zrozumienie, serdecznie zapraszamy.
Z nowymi cenami zapoznać się można
tutaj.


18.01.2022
W obecnym, 2022 roku, ponownie zapraszamy osoby posiadające orzeczenie o stopniu niepełnosprawności do skorzystania z Turnusu Rehabilitacyjnego z dofinansowaniem ze środków PFRON.
Na chętnych do odbycia rehabilitacji w NZOZ PROMIEŃ czekają jedno- i dwuosobowe pokoje z telewizorem i łazienką oraz szeroka baza zabiegowa.
Zapisy prowadzi oraz udziela informacji dot. procedur uzyskania dofinansowania sekretariat NZOZ PROMIEŃ od poniedziałku do piątku w godz.: 08:00 – 15:30.
Aktualne terminy turnusów  tutaj.
Zapraszamy.15.11.2021
Z przyjemnością informujemy, że od 12 listopada poszerzyliśmy ofertę o PORADNIĘ ANGIOLOGICZNĄ (chorób naczyń).
Konsultacje oraz badania w ramach poradni realizujemy ODPŁATNIE.
Zapisy prowadzi rejestracja NZOZ PROMIEŃ od poniedziałku do piątku w godz.: 07:00 – 17:00. Zapraszamy do kontaktu osobistego lub telefonicznego (nr tel.: 48/675-01-37).
Koszt konsultacji i badań w  cenniku.


08.11.2021
Od początku listopada na terenie NZOZ PROMIEŃ działa nowo otwarta Poradnia Logopedyczna, w której świadczenia realizowane są w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Leczenie w Poradni Logopedycznej obejmuje zaburzenia mowy u dzieci i u dorosłych.
Zapraszamy od poniedziałku do soboty.
Pod poniższym odnośnikiem znajdą Państwo szczegółowe informacje dot. zakresu leczenia oraz dokumentacji wymaganej do zapisu do poradni.
Poradnia Logopedyczna – informacje03.11.2021
Z przykrością informujemy, że mimo usilnych starań w kierunku utrzymania cen na jak najniższym poziomie, od 01 listopada 2021 roku zmuszeni byliśmy podnieść ceny prywatnych konsultacji specjalistycznych.
Wpływ na tę decyzję miał znaczny wzrost kosztów utrzymania ośrodka, w tym specjalistycznej kadry medycznej.
Liczymy na Państwa zrozumienie.
Aktualne ceny19.10.2021
Uwaga!
Od 19 października 2021 roku wchodzi w życie nowelizacja zarządzenia Prezesa NFZ, które wydłuża okres, w jakim pacjenci mogą skorzystać
z rehabilitacji pocovidewej o kolejne 6 miesięcy
.
W rezultacie pacjenci rozpoczną program rehabilitacji pocovidowej nawet do 12 miesięcy od zakończenia leczenia z powodu COVID-19.
Zmiany dotyczą wszystkich rodzajów rehabilitacji pocovidowej, w tym stacjonarnej.
Więcej informacji31.08.2021
W związku z  niesłabnącym zainteresowaniem  PAKIETEM DIETETYCZNO-REHABILITACYJNYM, wyznaczamy kolejne dwa dodatkowe terminy turnusów.

Przypominamy, że pakiet skierowany jest do osób sprawnych, ważących poniżej 150 kg, chcących poprawić stan swojego zdrowia oraz wygląd zewnętrzny bez uciążliwego liczenia kalorii.
Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na stronę:
Pakiet dietetyczno-rehabilitacyjny14.08.2021
Informujemy, że niezależnie od terminów Pakietu duchowo-psychologiczno-rehabilitacyjnego, opieką duchowo-psychologiczną obejmiemy wszystkie osoby potrzebujące wsparcia.
Osobom pragnącym nawiązania bardziej świadomego kontaktu z własnymi uczuciami i ciałem, przyjrzenia się przeżywanym stresom i sytuacjom kryzysowym pomożemy w uzyskaniu równowagi duchowej i psychosomatycznej poprzez modlitwę, relaksację, rehabilitację, gimnastykę.
Zainteresowanych duchowym aspektem rehabilitacji prosimy o przekazanie informacji w dniu rezerwacji turnusów.19.07.2021
Miło nam poinformować że w NZOZ PROMIEŃ w Mariówce otwarta została Poradnia Psychologiczna dla Dzieci, działająca w ramach
Ośrodków Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży.
Pacjenci będą mogli skorzystać z pomocy psychologa, psychoterapeuty oraz terapeuty środowiskowego w ramach Narodowego Funduszu
Zdrowia.
Konsultacje, poradnictwo psychologiczne i psychoterapeutyczne obejmuje dzieci do 18 roku życia, ich opiekunów oraz inne osoby ściśle związane
ze środowiskiem dziecka.
Więcej informacji04.05.2021
Od dziś w NZOZ PROMIEŃ wszedł w życie Pakiet pocovidowy.
Dla Pacjentów, którzy chorowali na Covid-19 przygotowaliśmy kompleksową rehabilitację.
Dołożymy wszelkich starań, by jej efektem była jak największa poprawa wydolności oddechowej, wysiłkowej i krążeniowej. Zapewniamy opiekę medyczną oraz wsparcie psychologiczne.
Naszym celem jest pomoc Pacjentom po Covid-19 w powrocie do pełnej sprawności fizycznej i psychicznej.
Sprawdź szczegóły


26.04.2021
Z przyjemnością informujemy, że w kwietniu rozszerzyliśmy ofertę o dwie pozycje: z zakresu konsultacji – konsultację z trenerem personalnym oraz badanie – Videografię 2D.
Konsultacja z trenerem personalnym umożliwia dobranie odpowiedniego treningu i diety, prowadzących do uzyskania wymarzonej sylwetki. Koszt konsultacji – 50 zł.
Poznaj szczegóły
Videografia 2D to badanie pozwalające na przeanalizowanie i ocenę całej postawy ciała pacjenta z każdej perspektywy oraz na szybkie i dokładne rozpoznanie istniejącej wady postawy, pomocne w planowaniu terapii oraz ocenie procesu rehabilitacji. Koszt badania – 50 zł.
Poznaj szczegółyWażna informacja dla opiekunów towarzyszących osobom niesamodzielnym:
Od 01 maja wzrosły opłaty za pobyt opiekuna osoby niepełnosprawnej.
Tygodniowy koszt pobytu opiekuna na terenie NZOZ PROMIEŃ w pokoju dwuosobowym obecnie wynosi 550 zł. i obejmuje: zakwaterowanie, całodobowe wyżywienie oraz 2 zabiegi dziennie.
Powyższe zmiany nie dotyczą osób, które dokonały rezerwacji przed dniem 15 kwietnia 2021 r.
Aktualne ceny
x
Potrzebujesz więcej inforamcji?
Oddzwonimy do Ciebie!


Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonym w niniejszym formularzu w celach marketingowych przez administratora danych - NZOZ Promień zgodnie z treścią ustawy o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997r. nr 133, poz. 883). Dane podałam(em) dobrowolnie.

[recaptcha]