Szkolenia komputerowe „TIK” w Mariówce

Zgromadzenie Sióstr Służek NMP Niepokalanej prowadzące Ośrodek Edukacyjno-Profilaktyczny w Mariówce zaprasza w roku 2018 na kursy komputerowe organizowane w gmachu NZOZ PROMIEŃ. Są one w całości finansowane ze Środków Unii Europejskiej.

Zaproszenie do udziału w szkoleniach „TIK” jest skierowane do osób dorosłych z małych miejscowości województwa mazowieckiego. Program kursu obejmuje kształcenie umiejętności bezpiecznej obsługi komputera, tworzenia i edytowania treści, przeglądania, wyszukiwania i przechowywania informacji, wykorzystywania Internetu do komunikowania się, robienia zakupów, zwiedzania ciekawych miejsc oraz czynnego uczestnictwa w życiu społeczności lokalnej. W ciągu 80 godzin zajęć dydaktycznych uczestnicy nabywają umiejętności obsługi komputera bardzo przydatne w codziennym życiu, potwierdzane certyfikatem ITpass.

Uczestnicy poprzednich edycji szkoleń zapewniają: Nawet ten, kto nie potrafi włączyć komputera może przyjść na szkolenie i będzie zadowolony. Trenerzy podchodzą do każdego indywidualnie. Cierpliwie pomagają nauczyć się tego, co nam wydaje się trudne. Dzięki życzliwej atmosferze łatwo przyswajamy przekazywane nam umiejętności. Ważna jest chęć uczenia się. Warto poświęcić ten czas, wszystko na kursie jest celowe, przemyślane. Chętnie wzięlibyśmy udział w kolejnym szkoleniu komputerowym.

Szczegółowe informacje o szkoleniach można uzyskać dzwoniąc pod nr telefonu: 48 675 01 37; Niepubliczny Zakładu Opieki Zdrowotnej PROMIEŃ;  Mariówka 1, 26-400 Przysucha.

x
Potrzebujesz więcej inforamcji?
Oddzwonimy do Ciebie!


Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonym w niniejszym formularzu w celach marketingowych przez administratora danych - NZOZ Promień zgodnie z treścią ustawy o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997r. nr 133, poz. 883). Dane podałam(em) dobrowolnie.

[recaptcha]