Rehabilitacja ciała i ducha

Ja nie mogę. On może. Pozwolę Mu.

Turnus rehabilitacyjny połączony z wykładami Rafała Porzezińskiego.

Harmonijna dbałość o zdrowie duszy i ciała to działanie niezmiernie pożądane a jednak rzadko praktykowane. Okazją do zasmakowanie takiego stylu bycia stały się przeprowadzone w dniach 14-21 stycznia 2018 r. wykłady i ćwiczenia Rafała Porzezińskiego połączone z rehabilitacją w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej PROMIEŃ w Mariówce.

Z radością człowieka smakującego wolności płynącej z bycia kochanym przez Boga Rafał Porzeziński dawał świadectwo działania Boga w jego życiu. Moc modlitwy, bezgraniczna ufność Bogu, uznanie swej bezsilności i pozwolenie na uzdrawiające działanie Boga przez pomoc innych i konsekwentne wdrażanie praktyki 12-kroków ku pełni życia to propozycja, którą skierował do tych, którzy przez siedem dni postanowili łączyć zabiegi medyczne z refleksją nad tym, co daje zdrowie duszy. Ważnym wydarzeniem każdego dnia pobytu w Mariówce była Eucharystia oraz adoracja Najświętszego Sakramentu. W ciszy domu PROMIEŃ doznając ulgi płynącej z zabiegów rehabilitacyjnych, masażu, gimnastyki można było nauczyć się od Rafała Porzezińskiego patrzenia na swe życie, jak na przestrzeń spotkania z Miłością.

Elżbieta Kowacz 

             

x
Potrzebujesz więcej inforamcji?
Oddzwonimy do Ciebie!


Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonym w niniejszym formularzu w celach marketingowych przez administratora danych - NZOZ Promień zgodnie z treścią ustawy o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997r. nr 133, poz. 883). Dane podałam(em) dobrowolnie.

[recaptcha]